The Rise of Life‑Centric Marketing: Bouw voor levens, niet doelgroepen
Traditionele doelgroepsegmentatie schiet tekort wanneer het gedrag van consumenten, van veranderlijke zillennials tot flexibele zzp’ers, sneller transformeert dan organisaties kunnen bijsturen. Claire van Woudenbergh toont hoe life-centric marketing helpt om mee te bewegen met de dynamische levensfases van je doelgroep. Aan de hand van praktijkvoorbeelden, waaronder de genomineerde Cosmo x Nationale-Nederlanden campagne, ontdek je hoe je mensgerichte campagnes bouwt die haarscherp aansluiten bij wat er op dat specifieke moment in het leven van de klant speelt.
Zillennials die morgen al te ver weg vinden en Zzp’ers die continu van rol en vorm veranderen. In een wereld waarin klanten sneller bewegen dan merken kunnen bijbenen, werkt traditionele segmentatie niet meer.
Claire van Woudenbergh laat zien hoe life‑centric marketing helpt om relevant te blijven in levens vol verandering. Aan de hand van inspirerende cases, waaronder de voor de Mercurs genomineerde Cosmo × NN-case, leer je campagnes te bouwen die écht aansluiten bij het leven van mensen.
Maak je marketing menselijker.

